img

Kalite, Standartlar ve Ötesi
BELGELERİMİZ

image
img

İŞİN RENGİ
KALİTE, UZMANLIK VE TEKNOLOJİSİ

ORAL AMBALAJ TORBALI
img
BELGELERİMİZ

YÜKSEK STANDARTLARDA
ÜRETİM BELGELENDİRME

Ege Bölgesi’nin ilk ve tek ISO12647-2 kapsamında Fogra Sertifikasına sahip firması olmakla yetinmeyip, ISO 9001, ISO14001, ISO 45001, BSCI sertifikaları ile de sürdürülebilir kaliteye imzamızı atmaktayız.

Oral Etiket Baskı Ambalaj firması FOGRA PSO Sertifikasını EGE Bölgesinde (İZMİR) almaya hak kazanan ilk ve tek firması olmuştur.

PSO, modern üretim teknikleri ve ekipmanlarıyla basılan işler için Ofset baskı standardıyla uyumlu hedefler belirler. Matbaanın, bu belirlenen hedefler doğrultusunda üretim yapması beklenmektedir. Bu amaçla densitometrik ve spectral ölçüm cihazları, FOGRA vb. kuruluşlar tarafından özel hazırlanmış renk kontrol skalaları ve görsel yardımcı öğeler kullanılarak, baskı öncesi ve baskı süreçlerinin optimizasyonunu, kontrolünü ve denetlenmesini sağlayan metotlar belirlenmiştir. Böylece müşterilerimize, tekrar edilebilir ve süreklilik arz eden, yüksek kalitede bir hizmet verilmesi amaçlanmaktadır.

Tüm süreçlerde standart değerlerin belirlenmesiyle, çalışma istasyonları arası farklılıkların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Ayrıca müşterilerimize zamanında, ISO standartları tarafından belirlenmiş baskı kalitesinde iş teslim güvencesi ve ilerin muntazam tekrarlanabilirliği mümkün olmaktadır. Bu sertifika ile birlikte, uluslararası hizmet veren firmalara ISO standart değerlerine bağlı kaliteli ve süratli hizmet vermek önceliklerimiz arasındadır.

img
img

#İŞİNRENGİ #ORALAMBALAJ