img

1979'dan Günümüze, İşin Rengi
HAKKIMIZDA

image
Bizi Yakından Tanıyın

Matbaa ve ambalaj sektöründe yeniliklerin, kalitenin ve gelişimin öncülüğünü yapmaya adanmış bir firmayız. Geçmişimiz ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübe, bizi gelecekte daha büyük atılımlar yapmak için teşvik etmekte.

imageORAL AMBALAJ
img
img
Hakkımızda

1979'dan Günümüze
İŞİN RENGİ & KALİTESİ

Tüm çalışanlarımız, yönetim kadromuz ve partnerlerimiz ile birlikte 1979'dan Bugüne, baskı ve ambalaj sektöründe işin rengi ve kalitesiyiz

1979 yılında Hüseyin Oral tarafından kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işleri bir arada yürüterek faaliyet göstermektedir. Her geçen gün kazandığımız öz sermayeyi bünyemize katarak büyümeye devam etmekteyiz. Bugün 12000 m2 kapalı, 20000 m2 açık alanda, bobin halinde giren kağıdın paketlenmiş ürün olarak çıkabildiği; tüm süreçleri kendi bünyesinde çözümlediği entegre bir yapıya sahibiz.

Ambalaj sektöründe rengin önemini bilmekte, renk standartlarını koruyarak renk kalitesinin yıllar sonra dahi aynı kalmasını garanti etmekteyiz “Proses Standart Ofset” (PSO) ile sürdürülebilir, takip edilebilir ve kaliteli bir üretim sağlamaktadır. Bir ürünün transferinde ürünü korumanın ve taşımanın sağlam bir ambalaj ile mümkün olacağını iyi bilmekte; 1979'dan Bugüne, ürün portföyünde yer alan karton kutu ve koli ürünlerini bu hassasiyet ile üretmekteyiz.

img
YÖNETİM KADROMUZ

KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ADANMIŞ BİR EKİP

img
Nural Oral
Yönetim Kurulu Başkanı
img
Gökhan Oral
İcra Kurulu Başkanı
img
1976'DAN GÜNÜMÜZE #İŞİNRENGİ

Kalite, soyut bir kavram değil; ölçülebilir, yönetilebilir bir iş konusudur.

Yeniliğe öncülük etmiş ve ilkleri başarmış bir firma olarak kaliteli ve dayanıklı ambalajlama sistemi denilince akla gelen ilk marka olmak ve sektörün lideri konuma gelmek için var gücümüzle çalışmaktayız

Nural Oral / COB - Chairman Of The Board
img

#İŞİNRENGİ #ORALAMBALAJ