img

Bizim Hakkımızda Tüm Güncel Gelişmeleri Takip Edin
DUYURULAR

image
blog
2022NİSAN

Enerjisini Güneşten, Suyunu Yağmurdan Alan Yeni İlave Fabrikamızın İnşaatı Tamamlanmak Üzere.

Mevcut fabrikamızın hemen yanında yer alan yeni ilave fabrikamız, çevreci bir yapıya sahip olup, elektriğini güneş enerjisi panellerinden, suyunu ise yağmur suyu depolama alanlarından karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Fabrikamız HAZİRAN ayında faaliyete başlayacaktır.

author
Oral Ambalaj Kurumsal İçerik
blog
2022NİSAN

Bu Sene de Avrasya Ambalaj Fuarında Sizlerle Buluşmak İçin Sabırsızlanıyoruz.

12-05 Ekim 2022 tarihleri arasında, Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan Avrasya Ambalaj fuarında yerimizi alıyoruz.

author
Oral Ambalaj Kurumsal İçerik

Oral Ambalaj 43 Yaşında.

1979 yılında Hüseyin Oral tarafından kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işleri bir arada yürüterek faaliyet göstermektedir. Her geçen gün kazandığımız öz sermayeyi bünyemize katarak büyümeye devam etmekteyiz. Bugün 12000 m2 kapalı, 20000 m2 açık alanda, bobin halinde giren kağıdın paketlenmiş ürün olarak çıkabildiği; tüm süreçleri kendi bünyesinde çözümlediği entegre bir yapıya sahibiz.

author
Oral Ambalaj Kurumsal İçerik
blog
2021ŞUBAT

Oluklu Mukavva Üretim Hattımız Yenilendi.

Yeni hattımızın devreye girmesi ile 12.000 m2 kapalı alanda, son teknoloji ve 120 m/dk hız ile, B Dalga, E Dalga ve F Dalga ondüla üretimi yapmaktayız.

author
Oral Ambalaj Kurumsal İçerik
blog
2020OCAK

Yeni IML-Kalıp İçi Etiket Üretim Parkurumuz Faaliyete Geçti.

Plastik ambalaj kaplarının etiketlenmesi için en etkili ve en hızlı ambalaj tekniklerinden biridir. Tek bir işlem ile çok renkli, yüksek kalitede baskı ve yüksek çözünürlükte görüntüye sahip bir ambalajlama tekniğidir. IML etiketi kabın ve şişenin bir parçası olarak görünerek ekstra bir etiket görüntüsünü ortadan kaldırmaktadır. IML, etiketleme için ikincil işlemlere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır bu nedenle oldukça sağlıklı bir yöntemdir.

author
Oral Ambalaj Kurumsal İçerik
img

#İŞİNRENGİ #ORALAMBALAJ