Hakkımızda

Hakkımızda


1979 yılında Hüseyin Oral tarafından kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işleri bir arada yürüterek faaliyet göstermektedir. Her geçen gün kazandığımız öz sermayeyi bünyemize katarak büyümeye devam etmekteyiz. Bugün 9.500 m2 kapalı alanda, bobin halinde giren kağıdın paketlenmiş ürün olarak çıkabildiği; tüm süreçleri kendi bünyesinde çözümlediği entegre bir yapıya sahibiz.

Ambalaj sektöründe rengin önemini bilmekte, renk standartlarını koruyarak renk kalitesinin yıllar sonra dahi aynı kalmasını garanti etmekteyiz “Proses Standart Ofset” (PSO) ile sürdürülebilir, takip edilebilir ve kaliteli bir üretim sağlamaktadır. Bir ürünün transferinde ürünü korumanın ve taşımanın sağlam bir ambalaj ile mümkün olacağını iyi bilmekte; 40 yıldır ürün portföyünde yer alan karton kutu ve koli ürünlerini bu hassasiyet ile üretmekteyiz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi, mühendislik ve AR-GE çalışmalarıyla harmanlayarak geliştirdiği makine parkuru ile müşterilerimize ve ürünlerine özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sertifikalar